Способи оплати

Оплата на картку ПриватБанку

Оплату можна здійснити з картки будь-якого банку України. Для цього менеджер надасть Вам номер нашої картки в ПриватБанку, куди ви зможете переказати кошти з особистого кабінету Вашого банку, наприклад Приват24, Монобанк та інші, зробивши просто переказ на суму Вашого замовлення.

При виборі способу оплати на картку ПриватБанку доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш рахунок.

Безготівковий розрахунок (для юридичних осіб)

Оплата провадиться з розрахункового рахунку Вашої компанії на наш розрахунковий рахунок або в касі відділення будь-якого банку України. Для виставлення рахунку від Вас необхідно буде отримати статутні документи та реквізити!

У зв’язку з тим, що більша частина нашого асортименту, це товар імпортного виробництва, зверніть увагу, що виставлений рахунок Вам, має обмеження за терміном дії, стандартний термін становить 2 дні з моменту виставлення, при нестабільній ситуації на валютному ринку, прохання уточнювати актуальність рахунку у Вашого менеджера!

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Безготівковий розрахунок (для фізичних осіб)

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку України на наш розрахунковий рахунок або з розрахункового рахунку ФОП, якщо такий є. Для виставлення рахунку від Вас необхідно буде отримати документи, на кого виставляти рахунок та реквізити!

У зв’язку з тим, що більша частина нашого асортименту, це товар імпортного виробництва, зверніть увагу, що виставлений рахунок Вам має обмеження за терміном дії, стандартний термін становить 2 дні з моменту виставлення, при нестабільній ситуації на валютному ринку, прохання уточнювати актуальність рахунку у Вашого менеджера!

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Доставка товару

Увага!

У зв’язку з військовою агресією «російської федерації» доставка до деяких районів України не здійснюється через бойові дії.

Прохання уточнювати інформацію про можливість доставки у менеджера!

Доставка здійснюється на відділення Нової Пошти або вказану Вами адресу.

Доставку оплачує одержувач, якщо інший варіант не був заздалегідь узгоджений та обумовлений!

Для постійних або оптових клієнтів можлива послуга доставки іншими перевізниками, наприклад: Інтайм, Автолюкс, Делівері.

Також для оптових та постійних клієнтів можлива доставка за рахунок нашої компанії.

Прохання всі умови доставки заздалегідь обговорювати з Вашим менеджером!