Реклама двигун торгівлі! А нанесення Вашого логотипу є додатковим способом цієї реклами. Такий не хитрий прийом збільшує впізнаваність Вашої компанії або бренду, викликає більшу довіру, розташовуэ до себе. Цей спосіб реклами активно використовують усі успішні компанії!

Нанесення логотипу на спецодяг, брендування спецодягу

На даний момент спецодяг, робочий одяг, засоби індивідуального захисту ЗІЗ не стали винятком і також активно використовуються для нанесення на них логотипу, корпоративних написів, позначень, символіки.

І це не дивно, тому що це дійсно прекрасний і головне працюючий варіант прихованої реклами!

Чому брендування – це дієвий спосіб реклами?

Справа в тому, що ми люди сприймають 90% інформації візуально, тобто за допомогою зору! На всі інші почуття припадає лише 10% від отриманого нами потоку інформації.

Це само собою мізерно мало в порівнянні з 90%, які отримуємо візуально! Виходячи з цього, наш зір це найбільш широкий канал отримання інформації та не використовувати його в рекламі чи просуванні своєї компанії, це просто злочин!

Навіщо наносити логотип на спецодяг, робочий одяг чи засоби індивідуального захисту ЗІЗ?

Справа в тому в такий спосіб можна закрити відразу кілька важливих моментів:

 • Як уже казали вище, нанесення логотипу на робочому та спеціальному одязі це прекрасний, дієвий, а найголовніше не дорогий спосіб реклами.
 • Брендування спецодягу говорить про те, що Ви дбаєте про корпоративний стиль та культуру компанії, про те, що Ви прийшли «всерйоз і надовго»
 • Логотип на робочому одязі або уніформі співробітників зробить їх більш пізнаваними:
  • а) це дозволить швидко розрізнити, до якої структури підприємства належить той чи інший співробітник.
  • б) потенційному клієнту дозволить за лічені секунди ідентифікувати вашого співробітника та отримати від нього консультацію чи допомогу.
 • Нанесення світловідбиваючих смуг на спецодяг чи робочий одяг, дозволить уникнути нещасних випадків на робочому місці, а це вже питання не лише реклами чи впізнаваності співробітників, а питання їхнього здоров’я та життя!

З тим, що нанесення логотипів, корпоративної символіки або світловідбиваючих смуг – це просто необхідність у наш час, ми вже визначилися.

Де найчастіше роблять нанесення логотипу на спецодязі?

Найбільш поширеними зонами для розміщення логотипу є нагрудні кишені на куртках, напівкомбінезонах, сорочках та іншому спецодязі. Нерідко бренд можна побачити на спині жилетів, худі, флісок та курток. Також зображення розміщують на каскетках та касках, головних уборах (кепки, шапки), захисних масках. Світловідбивні смуги наносять знизу на штанах або напівкомбінезонах, а також на спині, рукавах або спереду куртки.

А взагалі звичайно право вибору місця нанесення, кольору, розміру зображення та технології завжди залишається за замовником.

Ми пропонуємо всі сучасні способи нанесення – брендування спецодягу:

 • Термодрук або термоперенесення логотипу.
 • Шовкотрафарет чи трафаретний друк.
 • Шеврон.
 • Наклейки.
 • Вишивка зображення чи тексту.

Ціна та терміни нанесення логотипу на спецодяг

Вартість нанесення залежить від типу (технології) нанесення, кількості кольорів, бажаного розміру нанесення, а також тиражу нанесення. Терміни обумовлюються індивідуально з менеджером у кожному окремому випадку!

При необхідності і не надто великої завантаженості ми можемо надати послугу нанесення вашого логотипу на придбаний у нас спецодяг, але це не є нашим основним профілем.

Компанія «ЗІЗПРОМ» не займається самостійним нанесенням логотипів, а користується послугами субпідрядних організацій, з якими працює вже довгі роки. Тому ми можемо запропонувати Вам звернутися за нанесенням логотипів до наших партнерів та скористатися нашою знижкою на їх нанесення. Це прискорить процес брендування та зробить його більш економним для Вашої компанії!